Комунальне підприємство
«Керуюча компанія Новосілки» Чабанівської селищної ради Фастівського району Київської області
Гаряча лінія: 0 800 300 196

До уваги споживачів, що мають заборгованість за житлово-комунальні послуги!

21/02/2024

29.12.2023 року Кабінетом Міністрів України було прийнято Постанову, відповідно до якої комунальні підприємства знову мають право:
- на стягнення в судовому порядку заборгованості за житлово-комунальні послуги та нарахованих штрафів за несвоєчасну сплату.
- на припинення надання житлово-комунальних послуг боржникам.

Відповідно до п. 4 ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» виконавець комунальної послуги має право обмежити (припинити) надання відповідної комунальної послуги її споживачу у разі непогашення в повному обсязі заборгованості за спожиті комунальні послуги.
Виходячи з вищезазначеного КП «Керуюча компанія Новосілки» попереджає про припинення надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, постачання теплової енергії для боржників, що мають заборгованість за відповідні послуги.
Звертаємо Вашу увагу, що припинення надання послуг не звільняє споживача від обов’язку здійснити оплату заборгованості!
Крім того, КП «Керуюча компанія Новосілки» має право звернутись в суд для стягнення заборгованості в примусовому порядку. При цьому додатково Ви будете змушені оплачувати штрафні санкції, судовий збір, виконавчий збір тощо, що значно збільшить суму боргу.

В свою чергу, у випадку сплати заборгованості і завчасного повідомлення про це КП «Керуюча компанія Новосілки», або укладення договору реструктуризації заборгованості, припинення надання послуг здійснено не буде.


« Повернутись